MÖBLER / Bord / Klaffbprd 16165243
nr 1616 5243
Klaffbprd
England, mahogny, Queen Anne-stil, 1800-tal. Bredd: 47+ 2x49. Djup: 107 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:26:03
24/4 15:11:51
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Klaffbprd
Kondition: slitage, skador
nr 1616 5243
Klaffbprd
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 4.000 kr |
Såld: | 2.600 kr |
måndag 29 april 2024 |
24/4 15:11:51 | 1 | Vinnande bud |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr